Technik vstupnej kontroly (nakupované diely)

Náplň práce / Job description

  • Kontrola nakupovaných dielov pri príjme tovaru z hľadiska ich zhody so stanovenými špecifikáciami
  • Vystavovanie reklamačných protokolov dodávateľom a závodom v rámci koncernu a posudzovanie 8D reportov od dodávateľov
  • Korešpondencia s dodávateľmi a internými pracovníkmi
  • Iniciovanie laboratórnych skúšok, uvoľňovanie/ blokovanie, šrotácií…
  • Podpora oddelení kvality, výroby, nákupu a vývoja
  • Administrácia prvých vzoriek, referenčných vzoriek a meradiel
  • Administrácia pracovných inštrukcií kontrolných plánov nakupovaných dielov

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/ VŠ vzdelanie technického smeru
  • vítaná aspoň ročná prax v príslušnom odbore
  • základné znalosti pravidiel kvality v automobilovom priemysle ako ISO 9001, ISO/TS 16949, znalosť 8D reportov
  • znalosť anglického jazyka (písomne, telefonicky…)
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch – vernostný bonus
  • Bonusové programy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Blehová Radoslava

radoslava.blehova@zkw.sk

+421 945 399 007

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg