Účtovník majetku

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za účtovanie majetku vrátane dane z nehnuteľnosti
  • Správa upomienok a záväzkov
  • Ošetrovanie kont a inventarizácie účtov
  • Príprava platieb
  • Účtovanie colných dokladov
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava a spolupráca pri reportingu a štatistických výkazoch (IFRS, NBS, Štatistický úrad atď.)

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ ekonomické vzdelanie resp. predchádzajúca prax ako účtovník (podvojné účtovníctvo)
  • Skúsenosti a znalosti podvojného účtovníctva
  • Prax priamo v oblasti účtovania majetku
  • Znalosť práce s PC, MS Office balík – MS Excel pokročilý
  • Prax s prácou v SAP veľkou výhodou
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka min. na úrovni B1 mierne pokročilý slovom aj písmom PODMIENKOU
  • Tímový hráč
  • Flexibilita, ochota a chuť pracovať

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat každoročne
  • 14. plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • Firemné akcie, teambuildingy

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Kristína Krátka

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

best-recruiter-logo