Účtovník dodávateľských faktúr

Náplň práce / Job description

  • Kompletné spracovanie dodávateľských faktúr – jedná sa o faktúry za nástroje (vstrekolisové formy)
  • Evidencia faktúr
  • Správa záväzkov
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava platieb
  • Účtovanie colných dokladov
  • Príprava a spolupráca pri reportingu a štatistických výkazoch (IFRS, NBS, Štatistický úrad atď.)

Požiadavky / Requirements

  • ukončené obchodné resp. ekonomické vzdelanie
  • prax v oblasti účtovníctva min.2 roky – podvojné účtovníctvo
  • znalosť práce s PC – MS Office balík (excel pokročilý)
  • prax v SAP obrovskou výhodou
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • Flexibilný pracovný čas
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy)
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Andelová Michaela

michaela.andelova@zkw.sk

+421 917 099 001

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg