Účtovník majetku

Náplň práce / Job description

  • Kompletné spracovanie majetkového účtovníctva vrátane dane z nehnuteľnosti
  • Správa upomienok a záväzkov
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Evidencia faktúr
  • Ošetrovanie kont a inventarizácie účtov
  • Príprava a spolupráca pri reportingu a štatistických výkazoch (IFRS, NBS, Štatistický úrad atď.)

Požiadavky / Requirements

  • ukončené obchodné resp. ekonomické vzdelanie resp. predchádzajúca prax ako účtovník (podvojné účtovníctvo)
  • prax v oblasti účtovníctva v oblasti účtovania majetku – VÝHODOU
  • znalosť práce s PC – MS Office balík – MS Excel pokročilý
  • prax v SAP obrovskou výhodou
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni B1 – mierne pokročilý
  • tímový hráč
  • flexibilita, ochota a chuť pracovať

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat
  • príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • príspevok na dopravu
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • možnosť vyúžívať home office

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1200 (Eur/mes)

Naše ocenenia

best-recruiter-logo