Údržbár elektromechanik údržby budov

Náplň práce / Job description

Vykonávanie preventívnej údržby nevýrobných zariadení podľa definovaného plánu údržby.
Zabezpečenie prevádzky schopnosť nevýrobných zariadení a zariadení infraštruktúry.
Zabezpečenie riešenia technických porúch elektrických častiach nevýrobných zariadení.
Vykonávanie inštalačných prác na elektrických častiach nevýrobných zariadení.
Vykonávanie inštalačných, zámočníckych a mechanických prác na nevýrobných zariadeniach.
Diagnostika a zabezpečenie riešenia technických porúch na zariadeniach.
Testovanie a vykonávanie potrebných meraní na zariadeniach pred ich opätovným spustením do prevádzky.
Dodržiavanie všetkých bezpečnostných požiadaviek v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov.
Udržiavanie technickej a prevádzkovej dokumentácie, vykonávanie potrebných záznamov do prevádzkovej dokumentácie a používaných elektronických systémov.

Požiadavky / Requirements

  • ukončené SŠ vzdelanie – technického zamerania výhodou
  • znalosť senzoriky, pneumatiky a hydrauliky
  • technická myslenie a manuálna zručnosť
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22, §23
  • ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke (ranná, poobedná)
  • prax v oblasti údržby budov a zariadení, výhodou

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami.

  • Príjemné pracovné prostredie.
  • Príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov.
  • variabilná zložka mzdy vo výške 13%
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov.
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR.

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes)

Krušovce

Divinec Roman

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

best-recruiter-logo