Údržbár elektromechanik

Náplň práce / Job description

  • Údržba a opravy technických systémov, u nás sú to vstrekovacie lisy, pokovovacie zariadenia, pieskovacie zariadenia, montážne linky
  • Vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby
  • Vykonávanie mechanickej a elektrickej údržby
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Tímová práca naprieč oddeleniami výroby

Požiadavky / Requirements

  • Prax minimálne 1 rok na pozícii elektromechanik – údržbár strojov a zariadení, elektronik, elektrotechnik
  • Znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky, senzoriky
  • Technické myslenie a záujem o nové technológie
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21 nutná
  • Veľkou výhodou je aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Ochota pracovať na zmeny (aj nočné zmeny)
  • Ochota pracovať v neptretržitej prevádzke

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
  • Preplácanie nadčasov počas víkendov a sviatkov nad rámec ZP
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Plus 13 % variabilná odmena
  • Práca v nepretržitej prevádzke
  • Firemné akcie
  • Príspevky zo SF rôzneho charakteru
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes) – 1200 (Eur/mes)

Krušovce

Šmotláková Jana

jana.smotlakova@zkw.sk

+421 908 297 939

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg