Vedúci skupiny údržby

Náplň práce / Job description

  • Zodpovednosť za údržbu a opravy výrobných a nevýrobných zariadení
  • Koordinácia činností a prác súvisiacich s organizáciou práce na oddelení údržby
  • Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie pracovného tímu na oddelení údržby
  • Zodpovednosť za organizáciu, plánovanie a realizáciu preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení
  • Aktívna komunikácia s dodávateľmi servisných prác, koordinácia a dozor pri výkone týchto prác
  • Sledovanie potrieb a obstarávanie náhradných dielov
  • Zodpovednosť za rozpočet, monitorovanie, kontrolu a efektívne riadenie nákladov oddelenia
  • Spolupráca pri vykonávaní interných aj externých auditov údržby
  • Návrh a realizácia zlepšovacích opatrení
  • Pravidelný reporting, administratíva

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie /technického smeru/
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom aj písmom (úroveň pokročilý B2)
  • Znalosť MS Office /Excel, Outlook, a pod./
  • Skúsenosti s vedením a riadením tímu – Podmienkou
  • Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii na údržbe
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
  • Zmysel pre presnosť a tímovú prácu
  • Technické myslenie a záujem o nové technológie
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 23 – Podmienkou

Finálna mzda sa odvíja od skúseností a znalostí a je predmetom individuálnej ponuky

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
  • Preplácanie nadčasov počas víkendov nad rámec ZP
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • Firemné akcie
  • Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
  • Interné aj externé školiace kurzy

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1500 (Eur/mes)

Krušovce

Krátka Kristína

kristina.kratka@zkw.sk

+421908297924

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg