Vedúci tímu

Náplň práce / Job description

  • Koordinovanie a dohliadanie na činnosť zamestnancov vo výrobe a rozdeľovanie denných úloh
  • Zabezpečenie výrobnej činnosti a plynulého chodu výrobných liniek tak, aby vyrábané produkty spĺňali stanovené požiadavky kvality alebo produktivity
  • Sledovanie plnenia výkonu a kvality na výrobných linkách
  • Sledovanie čistoty a poriadku na pracoviskách, dodržiavanie BOZP a OOPP v súlade so systémom 6S štandardami
  • Vykonávanie a príprava interných a externých auditov
  • Zaškoľovanie podriadených zamestnancov v súlade s pracovným ,skúšobným alebo bezpečnostným predpisom

Požiadavky / Requirements

  • SŠ vzdelanie
  • Skúsenosti s vedením tímu, predovšetkým v oblasti automotive výroby
  • Znalosť cudzieho jazyka – AJ alebo NJ výhodou
  • Samostatnosť a svedomitá práca
  • Zodpovednosť, presnosť a spoľahlivosť

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • 13 % variabilná odmena od 2.mesiaca
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, ponuka 4 menu + 1 celiatické menu za sumu 0,69 EUR
  • Zamestnanecká súťaž – 85 EUR kvartálne
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy, Športové aktivity

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1100 (Eur/mes)

Krušovce

Chudá Zuzana

zuzana.chuda@zkw.sk

+421 (0)918 600 321

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg