Vedúci výrobneho úseku

Náplň práce / Job description

  • Riadenie činností oddelenia montáže pre svetlomety s cieľom zabezpečiť včasnú a z hľadiska nákladov efektívnu produkciu kvalitných výrobkov
  • Zabezpečenie plnenia výrobných plánov v závislosti od stanovených indikátorov
  • Dosahovanie splnení operatívnych cieľov: definovať jasné priority, riadiť skutočné výrobné náklady v závislosti od plánu, udržiavať produktovú maržu a monitorovať sériovú výrobu (pracovnú silu, spotrebu materiálu a i.)
  • Spolupráca s oddelením kvality s cieľom zabezpečiť zodpovedajúcu úroveň kvality výroby
  • Plnenie dohodnutých očakávaní zákazníka súvisiacich s produkčným časom, dodávkami, kvalitou, kvantitou a nákladmi, zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobnom procese tak, aby boli splnené požiadavky zákazníka
  • Vedenie, riadenie a koordinácia približne 150 zamestnancov úseku výroby
  • Aktívna participácia na auditoch
  • Vedenie a koordinácia výrobných meetingov
  • Reporting
  • Zastupovanie Senior manažéra oddelenia počas jeho neprítomnosti

Požiadavky / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom prípadne nemeckom jazyku PODMIENKOU(B2 úroveň)
  • Minimálne 5 a viac ročné skúsenosti z riadenia výroby alebo výrobného segmentu PODMIENKOU
  • Znalosti z výrobného procesu v automotive oblasti výhodou
  • Skúsenosti s riadením vedúcich zamestnancov vo výrobe PODMIENKOU
  • Znalosti zo zákonníka práce (všeobecné ustanovenia zákonníka práce a pracovný čas)
  • Znalosti nástrojov kvality: 6S, Lean, Kaizen, Hoshin a ich využitie v praxi
  • Balík MS Office
  • Analytické myslenie
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť motivovať podriadených
  • Flexibilita

Zamestnanecké benefity / Employee benefits

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, kde sa spája špičkový slovenský vývoj s kvalitnou výrobou s najmodernejšími technológiami
  • kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného talentu
  • interné aj externé školenia
  • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • bonusové programy
  • spoločenské a športové firemné podujatia
  • kafetéria systém benefitov

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 2000 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

+421 908 297 920

Naše ocenenia

best-recruiter-logo