Zásobovač linky

Náplň práce / Job description

  • zodpovednosť za pravidelné dopĺňanie materiálu potrebného pre plynulé fungovanie výrobných liniek.
  • zásobovať výrobné linky materiálom v požadovanom čase a množstve podľa pracovných inštrukcií.
  • dokladať materiál z centrálneho skladu na jednotlivé linky, dodržiavať zásadu FIFO.
  • objednať materiál a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
  • zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na linke.
  • starostlivosť o baliaci materiál.
  • odviesť blokované diely do blokačných skladov.
  • udržiavať čistotu a poriadok vo zverených skladových priestoroch, rešpektovať požiadavky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
  • viesť zodpovedajúcu dokumentáciu.
  • ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky / Requirements

SŠ/ZŠ vzdelanie
Znalosť práce s počítačom

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
  • Príjemné pracovné prostredie, moderné technológie
  • 13. plat každoročne a 14.plat po odpracovaní 5 rokov
  • 13 % variabilná odmena od 2. mesiaca po nástupe
  • Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
  • Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, ponuka 4 druhov jedál za sumu 0,69 EUR
  • Zamestnanecká súťaž za 100% dochádzku – 85 EUR kvartálne
  • Cafeteria systém benefitov
  • Firemné akcie (Vianočný večierok, Family day, Teambuildingy, Športové aktivity)

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 700 (Eur/mes)

Krušovce

Divinec Roman

roman.divinec@zkw.sk

Naše ocenenia

AUT_Bronze_2018_19_300dpi.jpg