Pracovné ponuky

Fakturant/ka

Náplň práce / Job description:

  • Vystavovanie faktúr, kontrola a riešenie nespracovaných položiek
  • Príprava podkladov pre účtovníctvo
  • Príprava podkladov pre reporting, finančné správy
  • Komunikácia s KAM projektu a odberateľmi
  • Aktívna interná komunikácia s ostatnými oddeleniami
  • Dennodenná komunikácia v anglickom jazyku

Požiadavky / Requirements:

  • Prax na obdobnej pozícii 1 rok – výhodou alebo v prípade absolventa ekonomického zamerania veľká chuť učiť sa
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je NEVYHNUTNÁ
  • MS Office – Excel, Word, Outlook na pokročilej úrovni
  • Chuť učiť sa, teamový hráč, spoľahlivosť, presnosť a zodpovednosť

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat vo výške 100% jedno mesačného platu
  • 14.plat po odpracovaní 5tich rokov
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia (Vianočný večierok, letný rodinný deň, ZKW bežecký deň a ďaľšie)
  • Bonusové programy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 950 (Eur/mes)

Krušovce

Andelová Michaela

michaela.andelova@zkw.sk

Telefón:

+421 917 099 001