Pracovné ponuky

Inžinier kvality pre nakupované diely

Náplň práce / Job description:

Projektové úlohy vo fáze vývoja:

  • vychádzajúc zo zákazníckych technických požiadaviek vypracovať technické požiadavky na dodávateľov.
  • odhad komplexnosti dielu a výkonnosti dodávateľa ako základná informácia pre výber dodávateľa v rámci obstarávania pre daný projekt
  • posúdenie koncepcie zabezpečenia kvality dodávateľa vo fáze PLS a vo fáze ponuky.
  • sledovanie dodávateľa počas projektu na báze APQP- štandardu;
  • prevzatie koncepcie zabezpečenia kvality dodávateľa (FMEA, plán skúšok,…).
  • vybavenie/podpora pri skúškach B- a C-vzoriek.
  • realizácia PSO a výkonových testov u dodávateľa.
  • vytvorenie skúšobných predpisov pre nakupované diely.
  • vybavenie ovzorkovania prvých vzoriek (D-vzorky) nakupovaných dielov.
  • vypracovanie a aktualizácia relevantných katalógov otázok a checklistov.
  • spolupráca pri definovaní skúšobných zariadení (skúšobných prostriedkov) u dodávateľa.
  • podpora pri posudzovaní a uvoľňovaní výkresov resp. odsúhlasení špecifikácie pre nakupované diely.

Dodatočné úlohy v rámci série:

  • podpora pri spracúvaní reklamačných protokolov na dodávateľov.
  • komunikácia s dodávateľmi a internými pracovníkmi.
  • auditovanie dodávateľov (PSO, procesný audit).
  • posudzovanie (8D)- reportov dodávateľov.
  • koordinovanie a kontrola vyriešených reklamácií od dodávateľov
  • člen tímu zameraného na vyriešenie možných vzniknutých problémov v súvislosti so spoluprácou s dodávateľmi.
  • podpora zmenového manažmentu.

Požiadavky / Requirements:

  • Vvzdelanie technického smeru (prax všeobecne)
kurzy, školenia v oblasti kvality alebo iné porovnateľné vzdelanie
  • Aspoň dvojročnú skúsenosť s prácou na dodávateľskej kvalite (automotive výhodou).
  • Samostatnosť s používaním nástrojov kvality a s komunikáciou s medzinárodnými dodávateľmi
  • Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (angličtina/nemčina).
  • Flexibilita a ochota cestovať
  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Čítanie technickej dokumentácie nutnosťou
  • Tímovosť
  • Schoponosť pracovať pod stresom

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1250 (Eur/mes)

Krušovce

Veronika Ščurková

veronika.scurkova@zkw.sk

Telefón:

+421 902 998 000

sk.linkedin.com/in/veronikapanikova