Pracovné ponuky

Junior functional controller

Náplň práce / Job description:

  • Investičný kontroling a správa vnútropodnikových zákazok
  • Kontrola spotreby pomocného materiálu a porovnanie plánu na úrovni nákladového strediska a vnútropodnikovej zákazky
  • Forecast čerapania investícií
  • Kontrola a správa masterdát za oblasť investícií, nákladových stredísk
  • Konsolidácia dát v rámci príslušných prezentacií

Požiadavky / Requirements:

  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru /prípadne prax v oblasti finančného kontrolingu
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom (komunikácia na dennej báze)
  • presnosť, spoľahlivosť
  • veľmi dobré PC znalosti – Excel – funkcie, kontingenčné tabuľky a pod.

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

UVEDENÁ ZÁKLADNÁ MZDA JE NAJNIŽŠIA MOŽNÁ. FINÁLNA PONUKA BUDE KOMUNIKOVANÁ ÚSPEŠNÝM KANDIDÁTOM A BUDE ODRÁŽAŤ SKÚSENOSTI A PRAX KANDIDÁTA.
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy
  • uvedená základná mzda je najnižšia možná na pozícií, finálna ponuka bude komunikovaná s úspešným kandidátom a bude odrážať skúsensoti a prax kandidáta.

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Michaela Andelová

michaela.andelova@zkw.sk

Telefón:

+421 917 099 001

sk.linkedin.com/in/andelovamichaela