Pracovné ponuky

Junior inžinier kvality

Náplň práce / Job description:

  • Podpora výrobných oddelení pri dodržiavaní kvality produktov a interných reklamácií.
  • Podpora QAC inžiniera na pridelenom projekte.
  • Zastupovanie zákazníka v sériovej výrobe.
  • Zabezpečenie kvality v sériovej produkcii, podporovanie výroby, interná a externá analýza procesu.
  • Získavanie praktických skúseností s nástrojmi kvality (5Why, Ishikawa, 8D).
  • Člen tímu zameraného na vyriešenie zákazníckych reklamácií a na ich elimináciu do budúcna.
  • Spolupráca pri stanovení príčin chýb reklamovaného produktu a iniciovanie nápravných opatrení.
  • Úzka spolupráca pri riešení reklamácií s výrobou a kvalitármi nakupovaných dielov.

Požiadavky / Requirements:

  • SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním (manažérstvo kvality a pod.)
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min. B2) podmienkou a znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Znalosti platných noriem a štandardov kvality v automobilovom priemysle sú preferované
  • Ovládanie PC - balíka MS Office, Outlook a pod.
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch vernostný bonus
  • Atraktívne bonusové programy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1000 (Eur/mes)

Krušovce

Veronika Ščurková

veronika.scurkova@zkw.sk

Telefón:

+421 902 998 000

sk.linkedin.com/in/veronikapanikova