Pracovné ponuky

Pracovník skladu údržby

Náplň práce / Job description:

  • Príjem náhradných dielov, ich bezpečné uskladnenie a evidencia v systéme.
  • Pravidelná kontrola minimálnych skladových zásob a v prípade potreby zabezpečenie ich doplnenia.
  • Výdaj náhradných dielov na a ich správne odpísanie v systéme Xpert av SAP-e.
  • Pravidelné reportovanie aktuálneho stavu skladu náhradných dielov manažérovi údržby.
  • Analýza spotreby náhradných dielov a návrh na optimalizáciu nakupovaných, resp. minimálnych skladových množstiev.
  • Vykonávanie pravidelných a koncoročných inventúr v skladoch náhradných dielov.
  • Dodržiavania pracovnej disciplíny, zodpovednosť za čistotu a poriadok v skladoch náhradných dielov.
  • Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a správne používanie osobných ochranných pracovných pomôcok.
  • Dodržiavanie pravidiel definovaných internými predpismi a nariadeniami a platnou legislatívou.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu.
  • Súčinnosť pri vykonávaní interných aj externých auditov údržby.
  • Ostatné úlohy na základe požiadaviek nadriadeného.

Požiadavky / Requirements:

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Znalosti v oblasti skladového hospodárstva
  • Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (preferovaná je angličtina)
  • Znalosť MS Office - MS Word, Excel na pokročilej úrovni
  • Znalosť programu SAP preferovaná
  • Znalosť ERP systémov na pokročilej úrovni
  • Zodpovednosť a zmysel pre detail
  • Iniciatívnosť a proaktívny prístup k riešeniu problémov
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť
  • Tímový hráč
  • Flexibilita a ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

  • Variabilná odmena až do výšky 13% mesačne
  • Príspevok na dopravu
  • Práca v 2-zmennej prevádzke
  • 13. plat
  • Po odpracovaní 5tich rokov 14.plat
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Bonusové programy
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Caffetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 900 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

Telefón:

+421 908 297 920

www.linkedin.com/in/lucia-kubi%C4%8Dkov%C3%A1/