Pracovné ponuky

Merací technik (m/ž)

Náplň práce / Job description:

  • Fotometrické merania vyvíjaných a novovyvinutých produktov podla normatívnych požiadaviek a špecifických požiadaviek zákazníka
  • Príprava kalibračných vzoriek pre sériovú výrobu. Príprava svetelných prototypov novovyvíjanych produktov v spolupráci s oddelením vývoja
  • Kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Aktívna spolupráca s oddelením vývoja a kvality pre zabezpečenie trvale vysokej kvality vyvíjaných a sériovo vyrábaných produktov

Požiadavky / Requirements:

  • Ukončené vyššie, vysokoškolské alebo univerzitné vzdelanie (matematika, fyzika, strojárstvo, elektronika, IT)
  • Technické mysle
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom alebo znalosť nemeckého jazyka (min. B1)
  • Presnosť a precíznosť
  • Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Kariérny rast, profesionálna sebarealizácia
  • Podpora interného talentu
  • Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
  • Vstupenky do fitness centra, sauny, plavárne a na masáže
  • Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
  • Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • Príspevok na dopravu
  • 13. plat
  • po 5tich rokoch - vernostný bonus
  • Bonusové programy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 900 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

Telefón:

+421 902 998 640

linkedin.com/in/radkablehova