Pracovné ponuky

Procesný projektový manažér - R&D

Náplň práce / Job description:

  • zodpovednosť za odborné riadenie členov tímu v rámci projektov
  • koordinácia procesov v rámci vývoja
  • zastupovanie výrobných procesov v rámci vnútorného procesu vývoja výrobku aj voči zákazníkovi
  • spolupráca s oddelením konštrukcie a celým oddelením vývoja počas vývoja produktu
  • reportovanie zadávateľovi projektu o míľnikoch a stave projektu

Požiadavky / Requirements:

  • skúsenosti s riadením projektu výhodou
  • vynikajúce koordinačné schopnosti
  • technické a analytické myslenie
  • znalosť riadiacich systémov v automobilovom priemysle (Lean Production, FMEA, APQP) je výhodou
  • znalosť výrobných procesov (vstrekovanie plastov, povrchová úprava plastov, montáž) je výhodou
  • tímová spolupráca
  • organizačné schopnosti

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky.
Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • flexibilná pracovná doba
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 1300 (Eur/mes)

Krušovce

Radoslava Blehová

radoslava.blehova@zkw.sk

Telefón:

+421 945 399 007

linkedin.com/in/radkablehova