Pracovné ponuky

Recepčná na zástup počas MD (m/ž)

Náplň práce / Job description:

  • Zodpovednosť na zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • Vybavovanie telefonickej a emailovej agendy
  • Uvítanie návštev a starostlivosť o návštevy
  • Plánovanie denných stretnutí, príprava catteringu počas meetingov a výpomoc pri plánovaní kapacitne významných eventov spoločnosti
  • Starostlivosť o sklad pracovných pomôcok, pravidelné objednávanie tovaru a inventarizácia
  • Zodpovednosť za agendu dennej pošty, vedenie protokolu
  • Výpomoc pri starostlivoti o vozový park firmy (servis, umývanie áut, evidencia a vydávanie vozidla)
  • Ďaľšie úlohy vyplývajúce z pokynov nadriadeného

Požiadavky / Requirements:

  • Znalosť nemeckého jazyka je preferovaná/ prípadne anglického jazyka súčasne
  • Aktívny šofér - vodičský preukaz sk.B je PODMIENKOU
  • Prax a predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou
  • Veľmi dobré PC skúsenosti - MS Outlook, Word, Excel
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, profesionálna komunikácia
  • Trpezlivosť a proaktívny prístup
  • Dobré organizačné schopnosti, ochota k tímovej spolupráci

Zamestnanecké benefity / Employee benefits:

  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
  • 13. plat, príspevok na dopravu, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie benefity
  • podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme
  • firemné akcie, teambuildingy

"Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

Information related to the selection process and processing of personal data organized by ZKW Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, Company ID: 36 657 913 (hereinafter referred to as the” Controller “) can be found at: https://zkw-group.com/datapolicy.

Prípadné otázky týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy zodpovednaosoba@zkw.sk."

Žiadosť

Druh pracovného pomeru / Employment relationship:

Full time

Mzda / Salary (brutto):

od 850 (Eur/mes)

Krušovce

Lucia Kubičková

lucia.kubickova@zkw.sk

Telefón:

+421 908 297 920

www.linkedin.com/in/lucia-kubi%C4%8Dkov%C3%A1/